2021/01/21

Kaip išlaikyti vidinę ramybę ir priimti geriausius sprendimus

embrace-life

 

Kaip išlaikyti vidinę ramybę ir priimti geriausius sprendimus.

Savilyderystės studija kviečia

Į 3 valandų seminarą, kur susipažinsime kaip greičiau susitvarkyti su stresu ir gauti maksimaliai gerus rezultatus bet kokioje situacijoje. Sugebėjimas išlaikyti vidinę ramybę ir greitai atsistatyti po negatyvių išgyvenimų/streso yra vieni iš svarbiausių sugebėjimų šiuolaikiniame gyvenime.

Dėl ko tai taip svarbu?  – nes nuo jūsų dominuojančios būsenos priklauso jūsų gyvenimo kokybė. Kokia jūsų būsena – tokie bus ir jūsų rezultatai. Kokie rezultatai, toks ir gyvenimas.

Kam gali gūti naudingas šis seminaras?

Ši praktika naudinga visiems, kam  gyvenime tenka susidurti su stresinėmis situacijomis namuose, šeimoje, darbe, versle ir kurie nori išmokti ramiai reaguoti ar greitai atsistatyti po patirto streso.

Kai kurie žmonės, kuriuos sutikau savo gyvenime sako : jei galima gyvenimą pragyventi pačioje geriausioje būsenoje, tai net neįsivaizduoju, dėl ko aš turėčiau gyventi ne pačioje geriausioje?

Praktika universali ir lengvai pritaikoma.

Kas vyks:

Praktikuosimės būseną, iš kurios gimsta geriausi sprendimai.

Susipažinsime su dvejomis pagrindinėmis žmogaus būsenomis.

Aptarsime mūsų smegenų ypatumus stresinėje situacijoje.

Atliksime  praktiką, kaip valdyti savo emocijas ir įgauti daugiau ramybės ir pasitikėjimo savimi, tokiu būdu įgaunant galios ir jėgos bet kokioje situacijoje.

Aptarsime praktinius pavyzdžius.

Mielai kviečiame prisijunti visus besidominančius.

Seminarą veda sertifikuota NLP trenerė, sertifikuota koučerė, sertifikuota SFM „Sąmoninga lyderystė“ praktikė Ingrida Gereksonė Merle.

Daugiau: www.ingrida-ra.lt

Data: spalio 7 d. šeštadienį 9.30 AM. Adresas: Lithuanian World Center 14911 127th St. Lemont, IL 60439,   Kabinetas bus patikslintas užsiregistravusiems.

Registracija ir daugiau info:    savilyderyste@gmail.com

tel: 630 277 3042

Kaina: 35 $

 

 

 

 

Speak Your Mind

*